Yeni yayın dönemi önümüzdeki hafta tamamen başlıyor. Öncesinde gelin 5 büyük kanalımızda hangi diziyi hangi gün izleyeceğimize bir göz atalım:

Atv not: Kapalıçarşı dizisi yeni sezona Çarşamba akşamları 22:30’da başlamıştı ancak dün akşam o saatte Yavuz Seçkin’le Medyatip yayınlandı. Dolayısıyla Kapalıçarşı dizisinin yayın günü henüz bilinmiyor. Şen Yuva dizisi ise bu hafta Cuma günü 22:20’de son bölümüyle ekrana gelecek.

Kanal D not: Salı günü “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ve Perşembe günü “Fatmagül’ün Suçu Ne”nin başlamasından sonra “Geniş Aile” ve “Kavak Yelleri”nin hangi gün ve saate alındığı henüz belli değil. Aynı şekilde “Küçük Sırlar” da Cumartesi günü “Akasya Durağı”nın yayınlandığı saate alındı. “Çiçek Taksi” muadili dizinin hangi gün ve saatte yayınlanacağı da henüz açıklanmadı.

Show Tv not: Tanıtımları Show Tv ekranlarında bir süredir dönen “Karadağlar” ve “Önce Vatan” dizilerinin yayın günleri henüz belli değil.

Star Tv not: Zengin oyuncu kadrosuyla şimdiden dikkatleri çeken ve tanıtımları Star ekranlarında dönen “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin yayın günü henüz belli değil.

Fox not: Haftaiçi her gün 15:00’da “Unutma Beni”, 19:00’da ise “Deniz Yıldızı” isimli diziler yeni bölümleriyle devam ediyor. Ayrıca “Arka Sıradakiler” dizisinden ortaya çıkan ve Türkiye’de ilk kez “spin-off” bir projeye şahit olacağımız “Öğretmen Kemal” dizisinin tanıtımları Fox Tv’de dönüyor ancak yayın tarihi henüz açıklanmadı.