Gündemden düşmeyen konu Lady Gaga ve harikalar diyarından fırlama kıyafetleri, tarzı, fotoğrafları yada kısa film tadındaki olay olan video klipleri. Biz müziğine odaklanalım. Evet, Lady Gaga’nın şimdiden tamamladığı 8 şarkılık yeni albümünün tracklist’i (parça listesi) internete düştü. Kim? Nasıl? Nerden? bilinmiyor. Ama bilinen birşey varsa o da bu listenin gerçek olduğu (hatta Lady Gaga’nın twitter’ında yazdıklarıyla şarkı isimleri örtüşüyormuş).

Buna göre 2 RedOne, 3 Fernando Garibay, 1 Darkchild prodüksiyonu şarkılar ve 1 tane de kendisi piyanosuyla eşlik ettiği şarkı bulunuyor.

Başka bir söylenti ise Lady Gaga’nın 2011’de 2 tane albüm çıkaracağı. Miss Gaga’nın açtığı yoldan yürüyen Robyn‘in taktiği baya mantıklı gelmiş olacak ki müzik gündeminden düşmemek için albümü partlara bölerek yayınlamak yakında herkesin yapacağı birşey haline gelecek. Lady Gaga 2011 gelmeden bu albümün çıkış şarkısını yayınlamak istemiyordu (en son). Albümün ismini vücuduna dövme olarak yaptırıp, yeni yıl için çıkacak bir dergiye poz verecek ve yine kapak güzeli olacaktı. Süper zeki planı buydu yani. Peki şu ana kadar sayılarla Lady Gaga’yı anlatmak istersek;

51 milyon single satışı, 13 milyon albüm satışı.. Görüldüğü üzere toplamda Lady Gaga’nın million‘er olduğu su götürmez bir gerçek oldu. Züğürtleşmeden daha fazla para muhabbeti yapmayalım ve konuyu kapatalım.